لباس مناسب دورهمی

لباس مناسب دورهمی

لباس مناسب دورهمی

لباس مناسب دورهمی بر حسب موقعیت و زمان و افراد حاضر در دورهمی تعیین می شود. ست های زیبا و هماهنگ برای درخشش در دورهمی ها، یک انتخاب مناسب می باشد.

دورهمی در منزل

اگر دورهمی شما در منزل با دوستان و آشنایان نزدیک باشد، دست شما برای انتخاب لباس بازتر خواهد بود و نیازی به استفاده از لباس های رسمی و ناراحت نمی باشد. ست بلوز و دامن، ست بلوز شلوار، تاپ شلوارها، شومیز شلوار و… می تواند از لباس مناسب دورهمی در منزل باشد.

با توجه به نوع اندام خود می توانید از لباس های مختلفی برای دورهمی استفاده کنید. با خرید تی شرت دخترانه بلند ، تی شرت کوتاه، انواع مختلف تاپ ها، بادی های شیک و خرید شلوار مام استایل ، شلوار دامنی، شلوارهای لی و… ست های بینظیر و جذابی را برای دورهمی ها تدارک ببینید.

در  ست نمودن این لباس ها علاوه بر تناسب مدل و هماهنگی رنگ های آنها به تناسب این مدل لباس ها با اندام خود توجه نمایید. فرم لباسی را انتخاب که ایراد اندام شما را پنهان و مخفی کند.

دورهمی در بیرون از منزل

چنانچه دورهمی ها در رستوران، پارک و سایر مکان ها در بیرون از منزل باشند، باید سراغ لباس های رسمی تر و پوشیده تر برویم. با انتخاب مانتو شلوارهای جذاب در این دورهمی ها خوش بدرخشید.

اگر زمان دورهمی فصل گرم سال باشد با خرید مانتو جلوباز ،مانتواسپرت های شیک و  ست کردن آنها با شلوارهای متناسب، تیپ زیبایی را رقم بزنید.

اگر فصل های سرد سال باشد می توانید با خرید پالتوها و پافرهای زیبا، خرید اینترنتی کاپشن دخترانه در رنگ ها و طرح های جذاب و شیک به همراه شلوارهای مناسب برای آنها، استایل شیکی را رقم بزنید.

دورهمی خانوادگی

برای دورهمی های خانوادگی چه در منزل چه در بیرون از منزل، توجه داشته باشید که اگر از ترکیب لباس های طرح دار و گل دار با لباس ساده استفاده نمایید شما را پرانرژی تر و سرزنده تر نشان می دهد، به نسبت اینکه تنها از لباس های ساده استفاده کنید.

با توجه به اینکه لباس های مهمانی خانوادگی غیررسمی و بازتر می باشند، اکسسوری ها خیلی به چشم می آیند. اکسسوری ها شامل کفش، کمربند، جواهرات در این دورهمی ها چشم نواز و جلب توجه کننده می باشند و در انتخاب آنها با توجه به تناسب با لباس خود باید توجه نمایید.

انتخاب لباس های اسپرت برای خانم های جوان برازنده می باشد. خانم های لاغر لباس های رنگ روشن و خانم های توپر و چاق لباس های رنگ تیره بپوشند.

نکات مهم در انتخاب لباس مناسب دورهمی

سعی بر حفظ استایل ویژه خود داشته باشید تا نوع لباس پوشیدنتان خاص و منحصر به فرد خودتان باشد. دیگران از سبک لباس شما به عنوان یک استایل ویژه یاد کنند و شما را مدل و الگو قرار دهند.

تضاد رنگ اکسسوری ها با رنگ لباس ها به درخشش بیشتر آنها کمک می کند. مثلاً برای لباس های مشکی جواهرات مرواریدی در نظر بگیرید.

در نظر گرفتن یک ست کیف و کفش زیبا برای تیپ خود، حتی در مهمانی های خانوادگی و صمیمی اهمیت بسیاری دارد. برخی خانم ها در دورهمی های خودمانی از استفاده از کیف و کفش ست غافل می شوند. در حالیکه این یک اشتباه محض می باشد.

چند پیشنهاد ویژه برای لباس های دورهمی

یکی از تیپ های زیبا برای مهمانی ها را می توان ترکیب دامن پلیسه با شومیز مجلسی و کفش های پاشنه بلند زیبا در نظر گرفت.

استفاده از شومیزهای پوشیده با شلوارهای جین یا شلوارهای مام استایل و صندل های ساده زیبا به همراه روسری و شال های همرنگ با شومیز ، تیپی متین و پوشیده است و لباس مناسب دورهمی های مختلط است

سرهمی ها و اورال ها هم به همراه یک کفش متناسب با آن از لباس های پراستفاده و پر طرفدار در مهمانی ها و دورهمی ها می باشد.

ترکیب شلوارهای دمپا گشاد با تاپ های نیم تنه و کفش پاشنه بلند هم ترکیبی زیبا برای بانوان خوش استایل در مهمانی ها و دورهمی های خودمانی است.

پیراهن های کوتاه با طراحی جذاب به همراه شلوارهای جذب قد نود و صندل های بندی هم ترکیب جالبی برای مهمانی های خودمانی و باز است.

برای خرید انواع پیراهن ها، شومیز و وست، خرید شلوار لی زنانه ، شلوار مام استایل و سایر لباس هایی که در بالا نام برده شد، می توانید از فروشگاه اینترنتی الینور اقدام و یک خرید رضایتمندانه داشته باشید.

نظرات (5)

الهه سیدی نژاد

طبق معمول همیشه مفیدو کاربردی بینظیرن این مطالباتون.همیشه بزارید ازین مطلبا.

مرسده

👍👌

ندااا ___

دستتون طلا 👌

پریا مولادوست

مرسی عالی بود

فروزان نیک افروز

عالی هستن مطالبتون