ایده های جذاب برای ست کردن مانتو جین

ایده های جذاب برای ست کردن مانتو جین

ایده های جذاب برای ست کردن مانتو جین

ست کردن مانتو جین کمی سخت به نظر می آید. زیرا مانتو جین را با هر لباسی نمی توان ست کرد، اما ما چند پیشنهاد خوب برای ست کردن مانتو جین داریم.

مانتوهای جین

مانتوهای جین از مانتوهای پرطرفدار و پر فروش در تمام دوره ها بوده است و هیچ گاه از مد نمی افتد. اگر جنس مانتو کیفیت مطلوبی داشته باشد، می توانید با خرید این مانتوها آن را برای مدت طولانی در کمد لباس هایتان نگه دارید.

مانتوهای جین در جنس های بهاره و تابستانی و جنس های ضخیم پاییزه و زمستانی وجود دارند. همچنین این مانتوها در مدل های کوتاه و بلند، دکمه دار و جلوبسته یا زیپی وجود دارند.

تمام مدل های این مانتوها مدل جذب، مدل پلیسه، مدل کمرکش و سایر مدل های آن از جذابیت خاصی برخوردار است و همواره مورد توجه شیک پوشان بوده است.

بر خلاف تصور که فکر می کنند مانتوهای جین مانتوهای گرمی می باشند، این مانتوها جنس های بهاره و تابستانی خنکی دارند. مانند مانتو جین کاغذی الینور که بسیار خنک و شیک می باشد.

رنگ مناسب مانتو جین

در فصل های بهار و تابستان مانتوهای جین رنگ روشن و شاد را بپوشید تا گرما را کمتر جذب کنند. در فصل پاییز و زمستان، هم رنگ های روشن و هم رنگ های تیره را می توان استفاده نمود.

خانم های چاق بهتر است مانتوهای جین رنگ تیره مانند ذغالی، نوک مدادی، مشکی یا سورمه ای را انتخاب کنند تا فرم اندام آنها را لاغرتر نشان دهد. خانم های لاغر اندام می توانند هم از رنگ های روشن و هم از رنگ های تیره استفاده کنند.

به تازگی مانتوهای جین به رنگ های صورتی و زیتونی و صدفی و… هم طراحی و دوخته می شوند.

ست کردن مانتو جین با شلوار

مناسب ترین شلوارها برای ست نمودن با مانتو جین، شلوارهای لی، کتان، مام استایل می باشد.

شلوار لی

یک پیشنهاد جالب برای ست این مانتو با شلوار مناسب آن، شلوار لی زنانه می باشد. البته باید در نظر داشته باشید که رنگ شلوار لی با مانتو جین به هم نزدیک باشد. برای مثال مانتو جین سورمه ای با شلوار لی زنانه ذغالی اصلاً جالب نیست.

شلوار کتان

ترکیب مانتو جین تیره با شلوار کتان مشکی یا شلوار کتان همرنگ مانتو جین بسیار زیبا و مناسب است. اگر مانتو جین روشن است، می توان با شلوار کتان سفید یا کرم و نخودی ست کرد که هارمونی خوبی دارد.

شلوار مام استایل

اگر مانتو جین را با مدل های گوناگون شلوار مام استایل جذب، ست نمایید به شرطی که تناسب رنگ ها را در نظر بگیرید، یک استایل فوق العاده جذاب رقم زده اید. مانتو جین روشن را با شلوار مام استایل  جین رنگ روشن ست کنید و مانتو جین تیره را با رنگ ذغالی این شلوارها ست نمایید.

ست کیف و کفش مناسب مانتو جین

از انواع مدل های کفش مناسب برای مانتوهای جین بوت ها، نیم بوت ها، صندل ها، کفش های فانتزی و اسنیکرها هستند.

رنگ کیف و کفش ست برای مانتو جین روشن بهتر است سفید، طوسی روشن، لیمویی باشد و برای مانتو جین تیره مشکی، سورمه ای باشد. البته کیف و کفش های طلایی و نقره ای هم با انواع رنگ های مانتو جین ترکیبی بی نظیر می باشد.

ست کردن مانتو جین با روسری و شال

برای ست کردن مانتو جین با روسری و شال ، می توانید از روش تناسب رنگ ها یا تضاد رنگ ها استفاده کنید.

مانتوجین خود را با روسری یا شال قرمز ست کنید. اگر مانتوجین شما تیره رنگ می باشد می توانید با روسری و شال مشکی و سورمه ای، آن را بپوشید. اما اگر مانتو جین شما رنگ روشن است آن را با یک روسری و شال سفید ست کنید تا حسابی خاص و زیبا به نظر بیایید.

البته برای مانتوهای جین روشن می توان از رنگ های پاستیلی شاد و جذاب و رنگ های زرد و لیمویی هم استفاده نمود تا شما را یک خانم شاد و با انرژی نشان دهد.

به تناسب جنس مانتوجین با جنس روسری و شال هم توجه نمایید. جنس مانتو جین اگر ضخیم باشد نباید با روسری های حریر و شال های نازک پوشیده شود و باید با جنس مانتو تناسب داشته باشد.

اگر مانتو جین شما به صورت مانتو جلوباز می باشد می توانید رنگ زیرمانتویی را همرنگ روسری و شال خود در نظر بگیرید تا جلوه و رخ زیباتری داشته باشد.

 

نظرات (5)

دو لت

عالی بوود

غزل جهاندیده

مطالبتون بسیار کاربردیه❤️👌🏼

الهه سیدی نژاد

درجه یککککک واقعا کاربردی.ٱشنامون میکنه با طریقه ست کردن و خوشتیپ بودن😍

پریا مولادوست

عالی بود♥️

معصوم مرادی

من عاشق جین هستم….😍😍ممنون بابت نکات کاربردی تون…